אופטימיזצית אתרים 

אופטימיזצית אתרים  : SEO in HEBREW - שירותי קידום אתרים

FINTECH SEO STRATEGIST EMEA: PREDRAG PETROVIC | MARKETING IN EUROPE / MIDDLE EAST / AFRICA

ON PAGE SEO in HEBREW: אופטימיזצית אתרים 


הבנת אופטימיזציה של מדיה חברתית (SMO)

במשך שנים רבות, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הייתה הסטנדרט למאמצי השיווק הדיגיטלי. בעוד שלאופטימיזציה של מדיה חברתית ואופטימיזציה למנועי חיפוש יש מטרות דומות - ליצור תעבורת אינטרנט ולהגביר את המודעות לאתר האינטרנט של החברה - אופטימיזציה למנועי חיפוש היא תהליך של הגדלת האיכות והכמות של תעבורת האתר על ידי הגדלת הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט. משתמשים במנוע חיפוש אינטרנטי, במיוחד גוגל.


לאחרונה, השיווק במדיה החברתית הגיע לידי ביטוי, לעתים מתכנס לקידום אתרים ובמקרים מסוימים החליף אותו כדרך היעילה ביותר לחזק מותג, לנהל יצירת לידים, להגביר את הנראות של החברה במרחב המקוון ולהתחבר ל- קהל. ניתן להשתמש בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית לשיווק דיגיטלי, כולל Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, YouTube, Pinterest ו-TikTok.


אופטימיזציה של מדיה חברתית מפנה לעתים קרובות את הציבור מפלטפורמות המדיה החברתית הללו לאתר החברה, שם ניתן לספק מידע נוסף. לדוגמה, מסע פרסום להעלאת המודעות לרכב חדש במדיה החברתית עשוי להפנות את המבקר לדף אינטרנט של החברה המספק מידע על היכן ממוקמים סוכנויות מקומיות וכיצד לתזמן נסיעת מבחן.


אסטרטגיות לאופטימיזציה של מדיה חברתית

חברות המשתמשות במספר פלטפורמות מדיה חברתית עשויות להשתמש בכלים מבוססי אינטרנט המיועדים לשפר את הארגון והאספקה ​​של התוכן שלהן. כלים אלה מאפשרים לעובד המוטל על יצירת תוכן מדיה חברתית לתזמן תוכן על פני מספר פלטפורמות בו זמנית, כמו גם להגיב לכל מעורבות בפוסטים כולל הערות או הודעות מהקהל. כמה כלי ניהול פופולריים של מדיה חברתית הם Loomly, Agorapulse, PromoRepublic, Hootsuite, Buffer ו-Sprout Social.פלטפורמות מדיה חברתית מאפשרות למשתמשים לשתף תוכן באינטרנט כמעט באופן מיידי. בשל כך, חברות רבות מנסות ליצור תוכן שמשתמשים יעבירו לחברים ולקשרים שלהם. אסטרטגיה זו, הנקראת שיווק ויראלי, מנסה להשיג טווח הגעה רחב יותר על ידי לגרום למשתמשים מעורבים של פלטפורמות מדיה חברתית לשתף תוכן במקום להסתמך על המשתמשים שימצאו את התוכן בעצמם.


דוגמה לאופטימיזציה של מדיה חברתית

ניתן להתאים הודעות בפלטפורמות מדיה חברתית כך שתהיה להן השפעה רבה יותר על קבוצות ספציפיות של אנשים. משווקים המשתמשים במדיה חברתית יכולים להתאים אישית את התוכן שלהם על סמך פרופילים דמוגרפיים וגיאוגרפיים. לדוגמה, יצרנית משקאות קלים עשויה לפרסם הודעה על כמה קר ומרענן משקה למשתמשי אינטרנט באקלים חם. עבור הקהל שלהם באקלים קר, הם עשויים לומר למשתמשים ששתיית המשקה שלהם תעורר את התחושה של ימים חמים וקיציים.

Search Engine Optimization

(קידום אתרים במנועי חיפוש)